Forum CZARNA PERŁA Strona Główna
  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Galerie   Rejestracja   Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj 

Feast your eyes, Captn'

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum CZARNA PERŁA Strona Główna -> Powitalnia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
lisica
Czyściciel zęz


Dołączył: 20 Kwi 2017
Posty: 4
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: piratka

PostWysłany: Pią 15:33, 12 Maj 2017 Temat postu: Feast your eyes, Captn'

Cześć,

Piraci z Karaibów są moim ulubionym filmem od grudnia 2007 r., kiedy widziałam po raz pierwszy "Perłę..." w telewizji. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Właściwie dzięki Piratom i poprzez nich przyłożyłam się porządnie do nauki języka angielskiego, a kto wie, może i zaważyli na wyborze kierunku studiów. Dzięki nim morza i statki już zawsze będą mi się bardzo miło kojarzyły Smile

Trafiłam na to forum stosunkowo niedawno, chyba miesiąc temu. Googlując znalazłam doskonałe opracowania Anajulii dotyczące fabuły Perły, interpretacji Skrzyni, zagadnienia "kocha ją czy nie" na linii Jack-Lizzie. Niesamowite uczucie: czytać i po datach wysłania postów widzieć, że jeszcze zanim o Piratach w ogóle wiedziałam, wszystko już było. Niektóre wnioski i spostrzeżenia były te samo, które mieli moi najbliżsi. Odlot. Chociaż to nie jest nic niesamowitego, że patrząc na to samo widzimy podobne, ale i tak robi na mnie wielkie wrażenie. Very Happy A najbardziej to, że Wy to znaliście i mówiliście wcześniej, robi się taka... ponadczasowość. Może za mało miałam do czynienia z historią?...

To jest niesamowite forum także dlatego, że po avatarach i podpisach widzę sympatyków dr House'a, Abela z TrinityBlood i szczęka opada mi coraz niżej, bo też te Utworki lubię i cenię. To tak, jakbym trafiła na forum pełne samych siebie. Wink

Pozdrawiam wszystkich, którzy będą czytali ten post. Dziękuję za wspaniały zakątek Internetu! Ciekawe, czy w związku z na-za-niedługo planowaną premierą piątej części Piratów forum znów rozbrzmi piracką pieśnią?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Kamal
Majtek


Dołączył: 02 Lut 2014
Posty: 202
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Caribbean / Barbados
Płeć: pirat

PostWysłany: Nie 19:08, 28 Maj 2017 Temat postu:

Ahoj nowa piratko Smile
Witaj na perle. To fajnie, że Piraci się przyczynili do nauki. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum CZARNA PERŁA Strona Główna -> Powitalnia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1


Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB Š 2001, 2005 phpBB Group
Theme bLock created by JR9 for stylerbb.net
Regulamin